Заступнику прокурора Сумської області повідомили про підозру

Заступника прокурора області підозрюють у підробці документів і заволодінні чужим майном, шляхом обману. Мова йде про Сергія Маслюка. За інформацією прокуратури, яка й проводила досудове слідство, під час перебування на лікарняному чоловік відпочивав за межами міста – на одному з українських курортів. А після попросив надати йому невикористані дні відпустки.

“Таким чином він незаконно заволодів бюджетними коштами у сумі 21 тисяча  гривень.   Сьогодні вказаній особі повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 4 статті 358  «Підроблення та використання завідомо неправдивого документа» та ч. 1 ст 190 «Заволодіння чужим майном шляхом обману» ККУ”, – говорить Наталя Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області.

“Я хворів під час відпустки. Я звертався дійсно за допомогою в медичні установи. Там немає в мене знайомих лікарів. В медустанову я потрапив за станом здоров`я, отримав лікування. Хай іде слідство, буду доводити свою правоту”, – говорить заступник прокурора Сергій Маслюк.

Якщо вину посадовця доведуть, йому загрожує штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів – це 850  грн, або громадські роботи чи обмеження волі на строк до 3 років.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь