Затримали нетверезим головного лікаря Сумської клінічної лікарні №4


Головного лікаря четвертої Сумської клінічної лікарні затримали у нетверезому стані. Сталося це під час наради у міській раді, де обговорювали будівництво медичної амбулаторії на Добровільній. У відповідь на запитання про запах алкоголю Тарас Стефаник пояснив, що приймав краплі заспокійливого – “Корвалолу”. На місце події викликали поліцію. Чоловіка відвезли у наркодиспансер на експертизу.

« Прибувши до лікарні, у чоловіка зафіксовано було, що він знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Прилад «Драгер», яким проводилося освідування показав, що в нього виявлено перший раз, коли він проходив освідування 0,86 проміле алкоголю, другий раз 0,6», – каже Олег Сологуб, речник управління патрульної поліції у Сумській області.

Дані результати перевищують мінімально допустиму похибку у 4 та три рази, відповідно. Наразі на головного лікаря склали адмінпротокол – за перебування на роботі у нетверезому стані. Санкція статті передбачає штраф до 75 грн.

” Притягнення чи не притягнення до адміністративної відповідальності не підставою для звільнення від дисциплінарної відповідальності. Сьогодні мною було підготовлено службову записку на ім’я в.о. міського голови, в якій я прошу у зв’язку з викладеними обставинами достроково розірвати контракт із головним лікарем”, – зазначив Максим Галицький, заступник Сумського міського голови.

Тарас Стефаник займає посаду головного лікаря четвертої Сумської міської клінічної лікарні з квітня 2014-го року. Коментувати цю історію під запис чоловік не схотів, але сказав, що пов’язує її напряму з бажанням фракції «Солідарність» у Сумській міській раді, цитую: «прибрати мене з цієї лікарні», – кінець цитати.

«Дане питання немає жодного відношення до політики, а є лише аспектом професійних якостей керівника. В минулому році профільна депутатська комісія, яка складається з представників різних фракцій визнала роботу головного лікаря не задовільноюНа сьогодні людина працює тому, ми вважаємо, що вона не відповідає займаній посаді. На сесію міської ради будемо вносити проект рішення про звіт за діяльність головного лікаря», – каже Дмитро Лантушенко, голова фракції ” Солідарність” у Сумській міській раді.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь