Завершилися чемпіонати з біатлону, легкої атлетики та тріатлону

У Чернігові завершився чемпіонат України з літнього біатлону. У гонці переслідування сумчанин Антон Дудченко відіграв одну стартову позицію і фінішував третім. «Бронзовий» результат у жінок у перс’юті показала уродженка Сум Любов Кіпяченкова. Закривали чемпіонат мас-стартами. У чоловіків «золото» в цій гонці здобув Богдан Цимбал. Слідом за Богданом фінішував Антон Дудченко. У жінок Анна Ситник здобула «бронзу». Раніше в змішаній естафеті сумчани здобули «золоті» медалі –  їх  у скарбничку збірної обласні принесли Юлія Журавок, Анна Кривонос, Богдан Цимбал та Антон Дудченко. У спринті уродженець Миколаївки Дмитро Ігнатьєв здобув «бронзу», а сумчанка Юлія Журавок – «срібло».

У Дніпрі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів до 16-тироків. Як ми вже повідомляли, першу медаль для команди області здобув «скороход» Микола Рущак, який у спортивні ходьбі на 3 000 метрів здобув «срібло». У метанні диска серед дівчат Валентина Авраменко стала «бронзовою» призеркою. У юнаків Віталій Опанасенко став чемпіоном України. Четвертим тут був Владислав Кукса (який програв «бронзовому» призеру 49 см). У штовханні ядра Опанасенко завершив змагання п’ятим. Наш Давид Чеманов фінішував у кроці від п’єдесталу в фінальному забігу на 110 метрів із бар’єрами. У командному заліку збірна області замкнула першу десятку.

У Барселоні відбулись змагання з тріатлону «АйронМен»-2017. Там більше 3000 атлетів змагались в плаванні, велоспорті та бігу. Спортсмени долали 3 800 метрів на відкритій воді, понад 180 кілометрів на велосипеді та класичні марафонські 42 км. Президент федерації тріатлону Сумщини Олег Лукашук показав час 11 годин 42 хвилини 36 секунди. Це 1306-й результат змагань.