Зіграли чергові футбольні матчі

Чергові матчі зіграні у футбольному чемпіонаті області.

Сезон у першій лізі закривали перенесеним матчем першогокола – у Сумах на стадіоні спортвиного комплексу СНАУ «Сумбуд-СНАУ» приймав краснопільський «Явір».
Результат цього матчу впливав на те на якому місці завершать сезон гості – аби обійти у підсумковій таблиці «Тростянець»-2 «Явору» потрібно було не програти цю гру.
На перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь гостей. При цьому дякувати вони за це мали супернику – помилка кіпера сумчан призвела до автоголу. Вдруге рахунком змінився за п’ять хвилин до завершення матчу – атаку «Явора» влучним ударом завершив Сергій Кальченко. Через три хвилини «Явір» заробив пенальті, який з другої спроби забив Максим Мігаль. Крапку у матчі – 4:0 на користь «Явора» на останній хвилині гри поставив Артем Столбцов.

«Виконавської майстерності не вистачило. Є ще таке поняття як удача, сьогодні вона була не на нашій стороні. Не скажу, що зіграли погано. Але рахунок, рахунок негативний», – говорить головний тренер “Сумбуд-СНАУ” Олександр Хімченко.

«На цей матч завдання виконане. В цілому задання не виконане – задача була в трійку призерів увійти. Керівницьтво так ставило. Провалили початок першого кола. Трохи не визначились правильно з людьми. У другому колі обіграли лідерів: два рази обіграли чемпіона, Токарі, Конотоп. Білопілля – це наша Ахіллесова п’ята», – прокоментував гру тренер “Явора” Анатолій Прилєпа.

Здобувши перемогу «Явір» обійшов «Тростянець»-2 і завершив сезон на четвертому місці. На місцях з шостого по восьме розташувались білопільський «Аграрник-Авангард», сумський «Сумбуд-СНАУ» та «Лебединець». Змання чемпіонат здобув северинівський «Колос», «срібло» – у «України-Токарі», «бронза» – у «Кристала-Локо».

У вищій лізі зіграли три матчі. Футбольний клуб «Тростянець» і глухівський «Велетень» голів не забивали. «Тулиголовець» пропустив п’ять «сухих» м’ячів від «LS Group» з Верхньої Сироватки. З рахунком 2:0 «Молодь Роменщини-Альянс-2» святкував перемогу над футбольним клубом «Шостка». У турнірній таблиці «Альянс» з Липової Долини випереджає «Вікторію» з Миколаївки на два пункти. На третьому місці йде «LS Group». Нижче у таблиці розташувались “Тростянець”, “Велетень”, “Кролевець”, “Гранум”, “Молодь Роменщини-Альянс-2”, «Шостка» та “Тулиголовець”.