Змагання із рафтингу відбулися поблизу Сум


Змагання з рафтингу. Тобто  на надувному човні. Відбулися такі в урочищі «Зелений гай» поблизу Сум.

У змаганнях із рафтингу взяли участь понад чотири десятки команд. В кожній з них – семеро учасників. Завдання полягало у тому, щоб дістатися на рафті імпровізованого мішка з «припасами», зняти його, обпливти буйок, повісити лантух на місце і якнайшвидше дістатися фінішу.

Відбулися змагання в рамках 10 –го фестивалю « СтреКоЗа».Мірялися силами дві команди – Зарічного та Ковпаківського районів. Усього – понад п’ять сотень учасників.

«У нас дуже багато приїхало гостей, які просто відпочивали, не завжди приймали участь, але коли побачили весь цей азарт, те, як люди змагаються, те, як вони намагаються перемогти, сьогодні, на водяних змаганнях, навіть ті, які не хотіли, прагнуть у команду. Настільки це людей підіймає, настільки це їх здружує»,  – каже Наталія Тукалова, капітан команди Ковпаківського району.

« В місті Суми не багато таких місць, де можна покататися на рафті, тому це така можливість. Бажано б, звісно, аби було два рафти. Це було б більше учасників, ми б швидше трошечки закінчили змагання і взагалі пропускна можливість була б більша. Те, що мані сподобалось – ну взагалі атмосфера», – говорить Ольга Боярінова, капітан команди Зарічного району.

« Рафтинг – це один з етапів змагальної програми нашого фестивалю. Він відбувається два дні і в нього входять: по-перше – це орієнтування на місцевості, по-друге  – смуга перешкод, туризм. І рафтинг, що сьогодні відбувається. Потім, перетягування канату. Всі, хто присутній на цьому фестивалі, поділяються на дві команди і змагаються таким чином», – розповіла Алла Титаренко, організатор фестивалю “СтреКоЗа”.

У підсумку двох днів змагань, перемогу здобула команда Зарічного району. Їм дістався перехідний кубок фестивалю. Всі учасники отримали грамоти.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь