ЗНО з біології складали сьогодні майбутні абітурієнти

ЗНО з біології складали сьогодні майбутні абітурієнти. Для цього на Сумщині обладнали 13 пунктів тестування: 8- в обласному центрі, ще три у Шостці і 2 – у Глухові. Зареєструвався на іспит 2921 учасник, не з`явилося – 277, тобто явка склала  90,5%.

Один із пунктів проведення ЗНО знаходився на базі Сумської спеціалізованої школи №1.Тестували свої знання з біології тут майже три сотні учасників.

« Мені потрібна вона для професії і мені сам предмет подобається. Взагалі хочу поступити на психолога в Суми, а якщо повезе, то може й на медика піду. Біологія була важка тим, що було про клітини ну і взагалі там були такі питання з різним «підвохом» таким» – розповіла Ольга, учасниця ЗНО з біології.

«Українську мову й літературу здавала і оце біологію. Українська мова й література була складна. Біологія легка», – говорить Катерина, учасниця ЗНО з біології.

У тестових завданнях було 48 питань. І дві години, щоб на них відповісти.

«Зареєстровано було 290 учасників, 11 не з`явилося, 279 з`явилося. Порушень жодних не було. Діти навіть в туалет виходили поодиноко, працювали відповідально. І, я думаю, результат буде той, який вони повинні і отримати», – каже Іван Здоровцов, відповідальний за пункт проведення ЗНО в Сумській СШ №1.

Не виявили жодного порушення і на решті пунктів проведення ЗНО Сумщини.

” Нікого видалено не було. В цілому, тестування пройшло на відповідному рівні без істотних якихось ситуацій “, – говорить Валерія Ханікова, куратор Сумської області Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Наступний іспит складатимуть у середу, 6 червня. Це буде історія України. Усього ж на ЗНО оцінюють з 11 предметів. Останнє тестування відбудеться 13 червня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь