Зникли дружина та донька вбитого Анатолія Жука


Зникли дружина та донька убитого екс-депутата та екс-чиновника Анатолія Жука. Про це до поліції надійшло три заяви близько 15-ї години. Інформацію про зникнення підтвердив старший інспектор відділу комунікації ГУНП у Сумській області  Володимир Крупецьких.

“Надійшло три звернення до Сумського відділу поліції про те, що зникла Ганна Жук з дитиною. На місце виїхала слідчо-оперативна група, наразі зараз проводяться першочергові слідчо-оперативні заходи по встановленню їх місцезнаходження. Якщо їх ми не знайдемо, то буде внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань з позначною “Умисне вбивство”” – каже 

Адвокат дружини вбитого екс-депутата від коментарів відмовився. Нагадаю, вчора Ганна Жук мала давати прес-конференцію, втім замість неї на питання журналістів відповідав її адвокат Анатолій Романюк, він повідомив, що правоохоронці здійснювали тиск на його клієнтку під час допиту вночі після вбивства. Крім того, за словами Анатолія Романюка, правоохоронці обтерли футболкою Анни Жук пістолет, який був знайдений біля вбитого. Нагадаю, Анатолія Жука знайшли вбитим на власному подвір’ї 2-го серпня.  В нього було два вогнепальних поранення у спину та голову.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь