Зупинили реконструкцію сумського стадіону «Авангард»

Наразі невикористаними залишаються 4 мільйони гривень. Це – частина грошей, які виділила міськрада на ремонт стадіону. Підрядник – компанія Федорченко роботи не проводить. Тим часом юні спортсмени змушені шукати інші місця для тренування.

АНДРІЙ БІЛОГУР – ВИХОВАНЕЦЬ ДЮШОР ІМ. В. ГОЛУБНИЧОГО З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Я займаюсь в школі Голубничого, і займаємося ми тут, на стадіоні педагогічного університету, тому що наш стадіон «Авангард» ще не готовий. Зовсім умов немає, доріжки навіть не планують ложити, і на стадіоні також нічого.

База легкоатлетів – стадіон «Авангард» перебуває у стадії реконструкції з квітня 2017 року.

Начальник управління капітального будівництва міськради, яке є замовником робіт, Віталій Шилов відмовився нам розказати про причини припинення реконструкції. За інформацією Сумського міського голови, на ремонт покрівлі та трибун  у підрядника – компанії Федорченка – залишилося ще 4 мільйони гривень. Керівник компанії Віктор Федорченко коментувати нам хід реконструкції відмовився… На ремонт поля і доріжок потрібні додаткові кошти. Міський голова Сум повідомив, що наразі розглядається варіант спільного фінансування разом з державою у пропорції 50 на 50.

ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО – СУМСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Це буде програма Кабміну, це державні кошти, по співфінансуванню, по фінансуванню вони відмовили, сказали, якщо ви захочете співфінансування, то ми будем також готові прийняти участь. Поле + доріжки буде десь 11 млн. Поле буде 6, до 7-ми, а десь 4 будуть доріжки.

На стадіоні «Авангард» розташовані 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, всього тут займається близько 700 дітей в секціях з 8 видів спорту: бокс, дзюдо, самбо, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, футбол, гандбол та легка атлетика. Місця для тренувань за межами стадіону шукають собі спортсмени, які потребують більшої площі для спортивних занять.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь