Звільнили головного лікаря Охтирської психіатричної лікарні №2

Звільнили головного лікаря Охтирської психлікарні. Таке рішення щодо Лілії Неофітної, прийняли депутати на черговій сесії облради. Цю посаду вона обіймала понад сім із половиною років.

«Управління охорони здоров`я вважає, що ті порушення, які були допущені, на сьогодні мають бути виправлені шляхом розірвання контракту з керівником закладу» – сказав Сергій Бутенко, начальник Управління охорони здоров`я Сумської області.

За звільнення Лілії Неофітної проголосувало більшість присутніх депутатів.

«Це питання сьогодні, я вважаю не проти мене, як керівника. Сьогодні питання – забрати мене, як керівника для того, щоб був доступ ліквідації закладу. Це основна мета і основна ціль. Однозначно, сто відсотків, оскаржувати рішення я буду» – відповіла на це Лілія Неофітна, звільнена з посади головного лікаря Сумської обласної психіатричної лікарні №2.

Нагадаю: питання про звільнення Лілії Неофітної постало після того, як у середині січня через порив тепломережі температура в деяких відділеннях психлікарні становила 13 градусів. Через це 24 хворих потрапили до Роменської лікарні. У чотирьох із них виявили пневмонію, а одна жінка померла від запалення легень. Наразі триває кримінальне провадження – стаття «катування». Її санкція передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь