Звіти.Наживо: Дмитро Живицький про результати роботи та проблеми Сумщини

23 березня у прямому ефірі телеканалу UA:СУМИ стартував проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО «Звіти. Наживо».
Першим звітував керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький. Окрім нього у студії були присутні гості ефіру – журналісти сумських медіа: голова Сумського прес-клубу Олексій Захарченко та журналістка друкованого суспільно-ділового тижневика «Ваш шанс» Ірина Чирченко.

На фото – підготовка до першого ефіру програми Звіти. Наживо
На фото – підготовка до першого ефіру програми Звіти. Наживо

Протягом майже години керівник апарату відповів на 10 запитань від ведучої, присутніх гостей у студії, експертів а також питання, поставлені телефоном та через соціальні мережі.
Одне з запитань стосувалося співпраці обласної державної адміністрації з об’єднаними територіальними громадами, що є наразі самостійними одиницями.

“Ми їх навчаємо, даємо всю інформацію, якою володіємо. По півночі області досить активні нові територіальні громади, тому в частині енергозбереження, ЖКГ, інформаційної політики вони абсолютно відкриті, ми абсолютно відкриті також. В ОДА запрацював орган по взаємодії з органами місцевого самоврядування, який відповідає за комунікацію, обмін інформацією та збір потреб, що є в громадах, створена спеціальна робоча група при ОДА, що вивчає їх потреби, проблеми і допомагає” – прокоментував Дмитро Живицький.

На питання одного з експертів щодо використання коштів обласного бюджету для висвітлення діяльності у приватних ЗМІ, керівник апарату відповів наступне:

“Це питання вже не вперше нам задають представники ЗМІ та громадських організацій, але ми діємо чітко в рамках Закону… В рамках діючих законів ми не те що хочемо, ми змушені і повинні робити висвітлення тих реформ, які відбуваються сьогодні в країні і дуже багато проблем виникає сьогодні серед мешканців області через те, що вони просто не володіють достовірною інформацією”.

Решта питань стосувалися роботи житлово-комунального господарства в області, поєднання партійної діяльності та державної служби, мотивацію щодо здійснення реформ в регіоні, небезпеку на Сумщині, пов’язану з військовими діями, тощо.

Переглянути повний випуск програми “Звіти. Наживо” можна на нашому сайті за посиланням.

Довідково:
Команда UA: Суспільне мовлення та громадський рух “Чесно” запускають всеукраїнський медіа-проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю. Голови ОДА, обласних рад та мери обласних центрів протягом 52 хвилин звітуватимуть громаді про результати своєї роботи та відповідатимуть на ВАШІ запитання!

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь