#Звіти_Наживо: Сумська міська рада звітуватиме про культуру

Суспільне продовжує #Звіти_наживо. На черзі — очільники департаментів культури.

Уже цієї п’ятниці, 20 квітня, о 19:20 відбудеться у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Сумській області — телеканалу UA:Суми. Протягом 52 хвилин Наталія Цибульська звітуватиме про результати роботи відділу культури та туризму Сумської міської ради за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів.

Під час прямого ефіру пані Цибульська озвучить вирішені та нагальні проблеми сфери, виконані (та невиконані) обіцянки, відзвітує про витрати бюджетних коштів за минулий рік, представить обласні програми розвитку культури, визначить завдання і пріоритети культурного розвитку районів, поділиться планами на 2018-й. Одне із ключових питань #Звітів_наживо: перспективи функціонування закладів культури в умовах децентралізації. Нагадаємо, що децентралізація – це процес передачі значних повноважень та бюджетних коштів від державних органів влади органам місцевого самоврядування таким чином, щоб якомога більше повноважень отримали ті органи, які найближче знаходяться до місцевої громади.

“Почнемо з того, які функції покладені на відділ культури і туризму Сумської міської ради і, головне, за якими справами 2017-го року можна оцінювати роботу цього підрозділу. Адже ми переважно навіть не задумуємося, у результаті чиїх зусиль відбувся той чи інший фестиваль, чи, навпаки, не відбулось нічого знакового. Чим вирізняється фестивальне життя Сум і чи задовільним є нинішній рівень? Запитуватимемо про вплив статусу обласного центру на розвиток культури міста та про особливості співпраці міського відділу й обласного управління культури. Говоритимемо також про роль топ-менеджменту у формуванні та реалізації стратегії культурного та туристичного розвитку обласного центру.

До #Звітів_наживо, присвячених культурі ми залучаємо експертів, які ставитимуть питання спікеру та журналістів друкованих та інтернет-ЗМІ. Також очікуємо на запитання сумчан під час прямого ефіру”, — зазначила продюсерка філії Оксана Кириленко.

Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Цибульську та протягом прямого ефіру за телефоном студії (0542) 617-107.

#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Нагадаємо, такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:
Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік)
Квітень — департаменти культури
Травень — організація оздоровлення дітей
Червень — ремонт доріг
Липень — голови ОТГ, мери малих міст
Серпень — реформа освіти
Вересень — медична реформа
Жовтень — початок опалювального сезону
Листопад — бюджети міст
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь